Kaspersky AntiVirus pro 3 PC na 1 rok

Kaspersky Anti-Virus » Kaspersky Antivirus nová licence

Kaspersky Anti-Virus pro 3 PC + 1 rok update
Kaspersky Anti-Virus pro 3 PC + 1 rok update
Cena s DPH:1060,- Kč
Cena bez DPH:876.03 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Kaspersky AntiVirus plně v češtině

Kompetní informace o Kaspersky Antivirus (.pdf)

Licence Kaspersky AntiVirus - bude zaslána spolu s fakturou, odkazy na download, návody a dokumentaci na Váš e-mail do několika hodin. V objednávce volte doručení Licence a faktura e-mailem + 0 Kč.

Chrání proti všem virům
Díky kombinaci funkcí na bázi cloudu a účinných technologií zabezpečení spuštěných na vašem počítači zajišťuje aplikace Kaspersky AntiVirus nezbytné zabezpečení před dnešními hrozbami.

Detekuje nové, vznikající i dosud neznámé hrozby
Aplikace Kaspersky Security Network fungující na bázi cloudu shromažďuje data od miliónů uživatelských systémů z celého světa. Tím vám pomáhá zajistit ochranu před nejnovějšími viry a útoky malwaru. Potenciální hrozby jsou sledovány a analyzovány v reálném čase a nebezpečným akcím se zcela zabrání, než mohou napáchat jakékoli škody.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.