AVG PC TuneUp pro 1 PC na 1 rok

AVG PC Tune Up » AVG PC TuneUp nová licence

AVG PC TuneUp 2024 pro 1 PC na 1 rok
AVG PC TuneUp 2024 pro 1 PC na 1 rok
Cena s DPH:1319,- Kč
Cena bez DPH:1090.08 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Licenční číslo AVG PC TuneUp je odesláno v den objednávky na Váš e-mail spolu s fakturou k úhradě, odkazem na download, dokumentaci, návodem a kontakty.

Vše o AVG PC TuneUp najdete ZDE.

AVG PC TuneUp - vrátí počítači špičkový výkon
Jedním kliknutím můžete vypnout více než 70 nepotřebných procesů a nově nabytý výkon využít k rychlejšímu procházení, hraní her a přehrávání videí.
Umožňuje deaktivovat programy, které nikdy nepoužíváte a které pouze využívají výkon procesoru, bez jejich odinstalování.
Urychlení spouštění počítače pomocí detekce a informací o programech a službách, které se aktivují po spuštění, a které lze vypnout.
Identifikuje a vyhodnotí všechny programy po spuštění, takže můžete již na první pohled určit, které z nich jsou důležité a které vás pouze zpomalují.
Umožňuje měnit uspořádání souborů na pevném disku a urychlit tak spouštění počítače.
AVG PC TuneUp - režim automatického spuštění a vypnutí
Umožňuje jedním kliknutím znovu aktivovat jakýkoli program deaktivovaný prostřednictvím funkce Program Deactivator. Až je přestanete používat, znovu se automaticky deaktivují. Výrazně se tak snižuje zatížení procesoru.
Hroucení systému, poškození hardwaru a výpadky napájení mohou způsobovat problémy v systému souborů a následně i potíže se spuštěním programů. Nástroj Disk Doctor pečlivě kontroluje soubory, opravuje případné potíže, a předchází tak problémům.
V důsledku rozšiřování registru a změn, k nimž v něm dochází, je registr po určité době používání plný mezer stejně jako pevný disk. Nástroj Registry Defrag umožňuje měnit uspořádání registru, zvyšovat jeho efektivitu a odstraňovat problémy s přístupem k databázi.
Odstraněním nebo opravou přebytečných, izolovaných nebo poškozených klíčů, pointerů nebo záznamů v registru pomáhá předcházet hroucení systému a problémům po spuštění.
Odstraněním nepoužívaných zástupců a prázdných složek na ploše a v nabídce Start zajišťuje, že v systému nebudou zbytečné položky a bude přehledný.
AVG PC TuneUp - prodlouží životnost baterie
Právě se chystáte dokončit všechny důležité dokumenty, když se najednou vybije baterie. Již nebudete zbytečně plýtvat baterií, můžete naopak prodloužit její životnost.
Snížením spotřeby energie procesoru, vypnutím nepotřebných procesů na pozadí a snížením spotřeby energie interních i externích zařízení významně prodlužuje životnost baterie.
AVG PC TuneUp - uvolní cenné místo na disku
Všichni máme svoje počítače do jisté míry nepřehledné. Někdy ani nevíme, co je co: zda se jedná o důležitá data, případně jak je můžeme odstranit. Nástroj zanalyzuje obsah počítače, vyhledá nepotřebné soubory a aplikace a pomůže vám je během několika vteřin odstranit. Výsledek? Rychlejší počítač a více možností.
Analyzuje interní a externí pevné disky, vyhledá 100 největších souborů, které zabírají místo na disku, a umožní je odstranit.
Odstraněním dočasných souborů a souborů prohlížeče umožňuje uvolnit místo na zahlceném pevném disku.
AVG PC TuneUp - po vašich důležitých souborech nezůstanou žádné stopy
Po kliknutí na tlačítko Smazat nemůžete mít nikdy stoprocentní jistotu, že jsou soubory nenávratně smazány. Po kliknutí na tlačítko Skartovačka ji mít budete.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.