Prodloužení platnosti licence AVG Internet Security pro 1 PC o 1 rok

AVG Internet Security » AVG Internet Security prodloužení platnosti licence

Prodloužení platnosti licence AVG Internet Security pro 1 PC o 1 rok
Prodloužení platnosti licence AVG Internet Security pro 1 PC o 1 rok
Cena s DPH:1803,- Kč
Cena bez DPH:1490.08 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Do Poznámky v objednávce připište Vaše licenční číslo AVG, urychlíte tím průběh objednávky.

Licenční číslo AVG Internet Security je odesláno v den objednávky na Váš e-mail spolu s fakturou k úhradě, odkazem na download, dokumentaci, návodem a kontakty. Licenční číslo je platné pro všechny verze AVG Internet Security. U nás můžete také zakoupit prodloužení licencí AVG Internet Security zakoupených u jiných prodejců!

Prodloužit na další období můžete kdykoliv v průběhu platnosti licence. Nemusíte mít strach, že prodloužením ztratíte již zaplacené předplatné původní licence. Nová licence vždy navazuje časově na předchozí.

AVG Internet Security = jedinečná ochrana pro váš počítač a identitu online. AVG Internet Security znamená rychlejší testování a příjem datových proudů videa, ochranu identity při nakupování a využívání internetového bankovnictví. Obsahuje AVG kontrolu pošty a AVG firewall jako ochranu proti hackerům vykrádajícím Vaše data.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.