TrustPort AntiVirus pro 1 PC na 1 rok

TrustPort Antivirový Program

TrustPort AntiVirus 2016 pro 1 PC na 1 rok
TrustPort AntiVirus 2016 pro 1 PC na 1 rok
Cena s DPH:584,- Kč
Cena bez DPH:482.64 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Licenční certifikát, aktivační kód, fakuru k úhradě převodem, link na download, výuková videa instalace licence TrustPort AntiVirus Vám zašleme e-mailem spolu s fakturou ještě v den Vaší objednávky.

Antivirová ochrana TrustPort AntiVirus
Každý spouštěný program, každý otvíraný soubor prochází antivirovou kontrolou. Rezidentní ochrana spolehlivě zablokuje pokus spustit škodlivý software. Závadný soubor v závislosti na nastavení opraví, přejmenuje, přesune do karantény nebo nevratně smaže.

Záchranný systémový disk TrustPort AntiVirus
Pro případ závažné virové nákazy program umožňuje vytvoření systémového disku s antivirovým modulem. Po načtení operačního systému ze záchranného disku lze v počítači zlikvidovat škodlivý software jiným způsobem neodstranitelný.

Vysoký stupeň detekce virů a spywaru TrustPort AntiVirus
Díky použití dvou špičkových skenovacích motorů dosahuje antivirus jednoho z nejvyšších detekčních poměrů na světě. Dokáže odhalit a zastavit prakticky všechny běžně se vyskytující viry, červy a trojany.

Tichý režim TrustPort AntiVirus
Uživatel si může vychutnávat filmy, hudbu či počítačové hry bez zbytečného obtěžování pop-up okny. Tento mód je vhodný i pro ty, kteří nechtějí být během prezentace rušeni upozorňováním software na možné hrozby. V tichém režimu je počítač plně chráněn i přesto, že uživatel není během aktivace tohoto módu upozorňován na nové programové aktualizace či malware.

Odolnost proti útokům TrustPort AntiVirus
Vlastní systémové soubory antiviru jsou chráněny před pokusy cizích aplikací o jejich změnu. Škodlivý software nemá šanci tímto způsobem vyřadit antivirus z provozu a vyhnout se svému odhalení.

Kontrola aplikací TrustPort AntiVirus
Tato vrstva ochrany běží soustavně na pozadí a kontroluje všechny podezřelé aktivity v souborovém systému a systémovém registru. Neznámé toolbary, či spořiče obrazovky často přistupují k těmto položkám bez vědomí uživatele a mohou tak poškodit jádro operačního systému. Aplikační inspektor zároveň poskytuje uživateli plnou kontrolu před modifikací operačního systému Windows, kterou by chtěl neoprávněně provést software třetích stran.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.