Prodloužení platnosti licence AVG Internet Security pro 2 PC o 3 roky

AVG Internet Security » AVG Internet Security prodloužení platnosti licence

Prodloužení platnosti licence AVG Internet Security pro 2 PC o 3 roky
Prodloužení platnosti licence AVG Internet Security pro 2 PC o 3 roky
Cena s DPH:3080,- Kč
Cena bez DPH:2545.45 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Do Poznámky v objednávce připište Vaše licenční číslo AVG, urychlíte tím průběh objednávky.

Licenční číslo AVG Internet Security je odesláno v den objednávky na Váš e-mail spolu s fakturou k úhradě, odkazem na download, dokumentaci, návodem a kontakty. Licenční číslo je platné pro všechny verze AVG Internet Security. U nás můžete také zakoupit prodloužení licencí AVG Internet Security zakoupených u jiných prodejců!

Prodloužit na další období můžete kdykoliv v průběhu platnosti licence. Nemusíte mít strach, že prodloužením ztratíte již zaplacené předplatné původní licence. Nová licence vždy navazuje časově na předchozí. (Př. Licence mi končí 20.5.2014. Dne 1.4.2014 objednám její prodloužení na 2 roky. Nové 2 roky se počítají od 20.5.2014, tedy od konce předchozí licence. Nová licence však platí ode dne doručení, tedy 1.4.2014 již mohu nahradit předchozí licenci novou).

Své licenční číslo najdete v okně antiviru AVG takto: Nahoře klikněte na položku Komponenty, pak na položku Licence. Licenční číslo - uvádí zkrácený tvar vašeho licenčního císla (z bezpečnostních důvodů nejsou poslední čtyři znaky uvedeny). Vaše kompletní licenční číslo najdete i v e-mailu, který Vám byl při původní objednávce antiviru AVG zaslán.

Avg anti-virus, Internet Security, licenční číslo

AVG Internet Security = jedinečná ochrana pro váš počítač a identitu online. AVG Internet Security znamená rychlejší testování a příjem datových proudů videa, ochranu identity při nakupování a využívání internetového bankovnictví. Obsahuje AVG kontrolu pošty a AVG firewall jako ochranu proti hackerům vykrádajícím Vaše data.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.