Prodloužení platnosti licence AVG AntiVirus pro 7 PC o 1 rok

AVG Antivirus » AVG Antivirus prodloužení platnosti licence

Prodloužení platnosti licence AVG AntiVirus pro 7 PC o 1 rok
Prodloužení platnosti licence AVG AntiVirus pro 7 PC o 1 rok
Cena s DPH:2360,- Kč
Cena bez DPH:1950.41 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Vhodné pro prodloužení platnosti AVG Antivirus. Do Poznámky v objednávce připište Vaše licenční číslo AVG, urychlíte tím průběh objednávky.

Licenční číslo AVG Antivirus je odesláno do několika hodin na Váš e-mail spolu s fakturou k úhradě, odkazem na download, dokumentaci, návodem a kontakty. Licenční číslo je platné pro všechny verze AVG Antivirus. U nás můžete také zakoupit prodloužení licencí AVG Antivirus zakoupených u jiných prodejců!

Prodloužit na další období můžete kdykoliv v průběhu platnosti licence. Nemusíte mít strach, že prodloužením ztratíte již zaplacené předplatné původní licence. Nová licence vždy navazuje časově na předchozí. (Př. Licence mi končí 20.5.2014. Dne 1.4.2014 objednám její prodloužení na 2 roky. Nové 2 roky se počítají od 20.5.2014, tedy od konce předchozí licence. Nová licence však platí ode dne doručení, tedy 1.4.2014 již mohu nahradit předchozí licenci novou, ta bude končit 20.5.2016).

Své licenční číslo najdete v okně antiviru AVG takto: Nahoře klikněte na položku Komponenty, pak na položku Licence. Licenční číslo - uvádí zkrácený tvar vašeho licenčního císla (z bezpečnostních důvodů nejsou poslední čtyři znaky uvedeny). Vaše kompletní licenční číslo najdete i v e-mailu, který Vám byl při původní objednávce antiviru AVG zaslán.

Avg antivirus, licenční číslo, aktualizace, prodloužení, platnost

AVG Antivirus předchází sledování a krádeži dat. Bezpečně si prohlížejte webové stránky - AVG Antivirus vás upozorní na rizika, před kterými vás také ochrání. Na Facebooku sdílejte své zážitky, ne viry - díky AVG Antivirus od přátel žádný nebezpečný odkaz nedostanete – a ani vy jim žádný nepošlete!

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.