McAfee Internet Security

McAfee Internet Security 2016 pro 3 PC na 1 rok Společnost McAfee vám pomáhá ochránit vaše PC před viry, trojskými koňmi, spywarem a malwarem, kterými může být napadeni přes e-mail, USB flash disky, výměnné pevné disky, nebo i při samotném procházení Internetu. Blokování nevyžádané pošty a nebezpečných e-mailů Rodičovská kontrola od společnosti McAfee vám umožňuje nastavit pravidla dle věku, kategorie či vašich preferencí a vaše děti tak mohou bezpečně využívat možností Internetu. Pomocí rodičovské kontroly lze filtrovat přístup vašich dětí na web, omezit čas strávený online a sledovat využití Internetu. Při ztrátě, krádeži nebo živelné pohromě, vždy když to nejméně čekáte, můžete přijít o své nejcennější soubory. Chraňte vaše důležité rodinné fotografie, daňové doklady či hudební soubory jejich zálohováním do heslem chráněného, šifrovaného online úložiště.
V objednávkovém formuláři vyberte doručení - Česká Pošta - Dobírka McAfee + 150 Kč. Antivir McAfee Internet Security pro 3 PC dodáváme jako krabicovou verzi s CD nebo elektronicky = licence e-mailem bez příplatku. Cenově se jedná o nejlevnější komplexní antivir pro 3 PC !!! Ceny jsou vč. DPH!

McAfee Internet Security 2016 pro 3 PC na 1 rok

McAfee Internet Security pro 3 PC na 1 rok

Cena s DPH:966,-

McAfee Internet Security krabice s CD pro 3 PC na dobírku. Lze dodat i e-mailem bez příplatku a media.

McAfee Internet Security pro 3 PC obnova na 1 rok

McAfee Internet Security pro 3 PC obnova na 1 rok

Cena s DPH:966,-

McAfee Internet Security krabice s CD pro 3 PC na dobírku. Lze dodat i e-mailem bez příplatku a media.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.

Jste-li registrovaní na Google, můžete nám dát kladné hodnocení Google +1 klikem na ikonu. Děkujeme.TOPlist