Kaspersky Internet Security pro 5 PC na 1 rok

Kaspersky Internet Security » Kaspersky Internet Security nová licence

Kaspersky Internet Security pro 5 PC na 1 rok
Kaspersky Internet Security pro 5 PC na 1 rok
Cena s DPH:2390,- Kč
Cena bez DPH:1975.21 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Kaspersky Internet Security je plně v českém jazyce!

Licence Kaspersky Internet Security - bude zaslána spolu s fakturou, odkazy na download, návody a dokumentaci na Váš e-mail do několika hodin. V objednávce volte doručení Licence a faktura e-mailem + 0 Kč.

Kompetní informace o Kaspersky Internet Security (.pdf)

Chrání před všemi viry a internetovými hrozbami
Díky kombinaci funkcí na bázi cloudu a účinných technologií zabezpečení spuštěných na počítači zajišťuje aplikace Kaspersky Internet Security efektivnější ochranu před dnešními stále komplikovanějšími hrozbami - budete si tedy moci užívat sítě Internet, zatímco aplikace Kaspersky bude chránit vás, váš počítač i vaše děti.
Kromě toho, že obsahuje všechny funkce nabízené aplikací Kaspersky Anti-Virus, nabízí aplikace Kaspersky Internet Security řadu nových technologií, které mají zásadní význam pro vaši ochranu před stále promyšlenějšími hrozbami sítě Internet. Díky bezpečnostní klávesnici Safe Money a dalším jedinečným funkcím dělá aplikace Kaspersky Internet Security něco navíc pro to, aby vám pomohla získat ze sítě Internet to nejlepší - aniž by ohrozila vaše bezpečí.

Detekuje nové, vznikající i dosud neznámé hrozby
Aplikace Kaspersky Security Network fungující na bázi cloudu shromažďuje data od miliónů uživatelských systémů z celého světa. Tím vám pomáhá zajistit ochranu před nejnovějšími viry a útoky malwaru. Potenciální hrozby jsou sledovány a analyzovány v reálném čase a nebezpečným akcím se zcela zabrání, než mohou napáchat jakékoli škody.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.