Kaspersky Endpoint Security for Business

Kaspersky Endpoint Security for Business

Antivirové programy Kaspersky Endpoint Security for Business jsou navrženy pro ochranu počítačové sítě každé velikosti před všemi druhy aktuálních hrozeb.

Kaspersky Endpoint Security for Business můžete nakoupit v následujících variantách:
Kaspersky Endpoint Security for Business Core
Kaspersky Endpoint Security for Business Select
Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced
Kaspersky Endpoint Security for Business Total


V objednávkovém formuláři vyberte doručení - Licence a faktura e-mailem + 0 Kč. Licenci dostanete e-mailem společně s fakturou se splatností 7 dní.
Ceny Kaspersky Endpoint Security for Business jsou uvedeny včetně DPH!

Žádejte nacenění na prodej@antivirus-programy.cz (E-mailem zasílejte i objednávky). Licenci dostanete e-mailem společně s fakturou se splatností 7 dní.

Pro státní a veřejný sektor - školství, obce, zdravotnictví, ... poskytujeme Kaspersky slevu + další slevu od nás navíc!

Kompletní produktové letáky Kaspersky Endpoint Security for Business Core, Select, Advanced a Total v .pdf ke stažení ZDE:

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.