ESET Family Security Pack - pro 3 PC + 3 mobily prodloužení o 1 rok

Eset Family Security Pack

ESET Family Security Pack - pro 3 PC + 3 mobily prodloužení o 1 rok
ESET Family Security Pack - pro 3 PC + 3 mobily prodloužení o 1 rok
Cena s DPH:1590,- Kč
Cena bez DPH:1314.05 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

ESET Family Security Pack obsahuje:
- antivirový program ESET NOD 32 nebo Eset Smart Security, který můžete použít až pro 3 PC.
- mobilní antivirus ESET Mobile Antivirus, který můžete použít až pro 3 chytré telefony s operačním systémem. Ochrana mobilu zdarma proti krádeži a dalším hrozbám.

ESET Family Security Pack je nový cenově výhodný produkt, který je určen výhradně pro domácnosti a nekomerční účely. Licence se nesmí používat na počítačích, které slouží k podnikání nebo ve firmách.

Nabízí ochranu až 3 stanic programem ESET Smart Security nebo ESET NOD32 Antivirus. Součástí Family Packu jsou také 3 licence ESET Mobile Security k ochraně chytrých telefonů s operačním systémem Windows Mobile nebo Symbian.

Vzhledem k atraktivní ceně nelze kombinovat při nákupu s dalšími slevami.

Proč se chránit?
Zločinci mohou pomocí virů získat přístup k počítači nebo zneužít hesla k e-mailovým schránkám. Bez vašeho vědomí posílají přátelům reklamu či další viry. Ohroženy jsou i děti, kterým viry zobrazují pornografii.

Každý den je také ukradeno 50 mobilních telefonů. Vaše SMS, e-maily, fotky se mohou dostat do cizích rukou. ESET Mobile Security chrání mobil před krádeží.

Elektronická licence - dodání emailem do několika hodin vč. faktury k úhradě.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.