AVG PC TuneUp pro 1 PC aktualizace na 1 rok

AVG PC Tune Up » AVG PC TuneUp aktualizace licence

AVG PC TuneUp pro 1 PC aktualizace na 1 rok
AVG PC TuneUp pro 1 PC aktualizace na 1 rok
Cena s DPH:1319,- Kč
Cena bez DPH:1090.08 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Licenční číslo AVG PC TuneUp je odesláno v den objednávky na Váš e-mail spolu s fakturou k úhradě, odkazem na download, dokumentaci, návodem a kontakty.

Do poznámky v objednávce napište své stávající licenční číslo - urychlíte tím průběh objednávky.

AVG PC TuneUp - vrátí počítači špičkový výkon
Jedním kliknutím můžete vypnout více než 70 nepotřebných procesů a nově nabytý výkon využít k rychlejšímu procházení, hraní her a přehrávání videí.
Umožňuje deaktivovat programy, které nikdy nepoužíváte a které pouze využívají výkon procesoru, bez jejich odinstalování.
Urychlení spouštění počítače pomocí detekce a informací o programech a službách, které se aktivují po spuštění, a které lze vypnout.
Identifikuje a vyhodnotí všechny programy po spuštění, takže můžete již na první pohled určit, které z nich jsou důležité a které vás pouze zpomalují.
Umožňuje měnit uspořádání souborů na pevném disku a urychlit tak spouštění počítače.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.