AVG Internet Security pro 1 PC na 1 rok

AVG Internet Security » AVG Internet Security nová licence

AVG Internet Security 2024 pro 1 PC na 1 rok
AVG Internet Security 2024 pro 1 PC na 1 rok
Cena s DPH:1803,- Kč
Cena bez DPH:1490.08 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Licenční číslo AVG Internet Security je odesláno do několika hodin na Váš e-mail spolu s fakturou k úhradě, licencí, odkazem na download, návody a kontakty.

AVG Internet Security = jedinečná ochrana pro váš počítač a identitu online. AVG Internet Security znamená rychlejší testování a příjem datových proudů videa, ochranu identity při nakupování a využívání internetového bankovnictví. Obsahuje AVG kontrolu pošty a AVG firewall jako ochranu proti hackerům vykrádajícím Vaše data.

AVG Internet Security odhaluje a blokuje viry, hrozby a malware. Naší snahou je zastavit viry ještě před tím, než se dostanou do vašeho počítače. Kontrolujeme vaše soubory dříve, než je otevřete, vaše odkazy na síti Facebook dříve, než na ně kliknete, vaše e-maily předtím, než se k vám dostanou a webové stránky před jejich návštěvou. Získáte: AntiVirus, AntiMalware (Rezidentní štít AVG), AVG Anti-Rootkit, Kontrolu pošty AVG, ochrannou technologii cloud AVG, komunitní ochrannou síť AVG, AVG LinkScanner® Surf-Shield, ochranu sociálních sítí AVG.

AVG Internet Security blokuje nezabezpečené odkazy a soubory. Získáte: AVG Online Shield™. Kontroluje soubory před stažením pro zajištění jejich bezpečnosti a chrání vás při výměně souborů v rámci služeb MSN, Yahoo! a ICQ.

AVG Internet Security obsahuje prevenci nevyžádané pošty a podvodných zpráv. Získáte: AVG Anti-Spam. Zbaví vás spamů a podvodných e-mailů. Díky prověřování všech vašich e-mailů na přítomnost podezřelého obsahu či kódu je tady jen minimální riziko, že se stanete obětí podvodu.

AVG Internet Security předchází sledování a krádeži dat. Získáte: AVG Do Not Track, AVG Identity Protection™, Anti-Spyware, AVG WiFi Guard.

AVG Internet Security zabraňuje hackerům v přístupu k vašim osobním datům. Jedinečná ochrana pro čísla kreditních karet, údaje bankovních účtů a další osobní informace, které zadáváte online.Ať už kupujete cokoli a máte účet u jakékoli banky, nejdůležitější je vědět, že vše probíhá bezpečně. Získáte: AVG Enhanced Firewall. Blokuje pokusy hackerů o přístup k soukromým datům uloženým ve vašem počítači. Brání malwaru převzít kontrolu nad počítačem a škodit dalším uživatelům. Funguje v kabelových i bezdrátových sítích.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.