AVG Internet Security Business Edition pro 25 PC na 2 roky

AVG Internet Security Business Edition pro firmy a školy » AVG Internet Security Business Edition nová multilicence

AVG Internet Security Business Edition pro 25 PC na 2 roky
AVG Internet Security Business Edition pro 25 PC na 2 roky
Cena s DPH:39800,- Kč
Cena bez DPH:32892.56 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Licenční číslo AVG Internet Security Business Edition Vám zašleme e-mailem spolu s fakturou ještě v den Vaší objednávky společně s návodem na stažení a instalaci.

AVG Internet Security Business Edition je jedinečné zabezpečení pro PC a notebooky zaměstnanců Vaší firmy, školy nebo nemocnice.

AVG Internet Security Business Edition ochrání souborový server, zabrání šíření malwaru prostřednictvím vaší sítě.

AVG Internet Security Business Edition ochrání poštovní server a e-mailové schránky před spamy, phishingem a e-mailovými hrozbami. Nepřekvapí Vás automatické bezpečnostní aktualizace a update, sledování zabezpečení a hlášení AVG.

AVG Email Server Protection, AVG AntiSpam, AVG Email Scanner - mějte jistotu, že vaše e-mailová schránka a poštovní server jsou v bezpečí a pořádku.

AVG Enhanced Firewall, AVG AntiVirus, AVG Anti-Spyware, AVG Anti-Rootkit, AVG Self Defense – NOVINKA - ochraňte svá data před hackery, viry a dalšími hrozbami.

AVG Smart Scanning, Tichý režim - ušetřete čas, který můžete věnovat důležitým obchodním činnostem. Naše produkty omezí počet případů vyrušení a zpoždění.

Oproti konkurenci jsme levnější - menší náklady na ochranu umožní lépe financovat růst firmy.

AVG Linkscanner®, AVG Online Shield™ - chraňte své zaměstnance online Procházejte Internet, hledejte a stahujte bez obav.

AVG File Server Protection, AVG Identity Protection - zajistěte informacím klientů ochranu před hackery.

Vzdálená správa z jednoho umístění pomocí produktu Vzdálená správa AVG .
Získejte tu správnou podporu ve správný čas - buďte ujištěni, že naši odborníci netrpělivě čekají na váš telefonát.

AVG je připraveno pro všechny OS.

Kompletní návod na instalaci AVG Internet Security Business Editon a vzdálené správy AVG, dokumentace AVG Internet Security Business Editon

Licenční číslo AVG Internet Security Business Edition Vám zašleme e-mailem spolu s fakturou do několika hodin společně s návodem na stažení a instalaci.

Jste-li s našimi službami spokojeni a máte Seznam e-mail, udělte nám prosím na www.zbozi.cz kladné hodnocení kliknutím na www.zbozi.cz/hodnoceni-obchodu/16615 klikněte vpravo na přidat hodnocení.
Po přihlášení přidáte své hodnocení (Stejné jako na e-mail na Seznamu). Pak hned udělte kladné hodnocení kliknutím na www.firmy.cz
Dotahujte prosím hvězdicky doprava až do konce. Díky moc.